Pec nám spadla

Ke špičkovým tajným agentům patřily od nepaměti špičkové technologie. Tentokrát Ivan Trojan vyráží do akce s novým LTE telefonem podporujícím technologii voLTE.   Jen díky tomu může i v těch nejvypjatějších okamžicích, když vše kolem vybuchuje, uspávat po telefonu svou malou dcerku, která díky dokonalému přenosu hlasu bez ruchů z okolí ani nepostřehne, že je její otec zrovna v akci, na jejímž konci spadne klec...tedy Pec. Ale to už uvidíte sami.


Tak takhle tedy ne!

Naše práce

Takhle tedy ne! Když rekonstruovat, tak pořádně! Pro Raiffeisen stavební spořitelnu jsme zpracovali netradiční kampaň, která podporuje úvěr na rekonstrukce – REKOpůjčka.

Agent

Naše práce

Naše nová kampaň si bere na mušku především mobilní bezpečnost. Ivan Trojan tak vyměnil svou oblíbenou školní výstroj za smoking a vybavil se navíc špičkovými technologiemi.

Lyžařský kurz

Naše práce

Zima se začíná hlásit o své slovo a na hory se snášejí první sněhové vločky. Je čas školních lyžařských kurzů, na který se vydá i naše třída se svým oblíbeným profesorem a vedoucím v jedné osobě, Radimem Pikešem