Největší komunita sázkařů

Kampaň je o nejširší komunitě sázkařů na internetu, kteří vás inspirují, slaví s vámi a kdykoli vás můžou vyzvat na další sázkařský souboj. Ve spotech si zahráli i skuteční sázkaři pod svými přezdívkami, které používají při internetovém sázení. Kampaň je k vidění na ČT během zápasů z hokejové Tipsport extraligy, ale i při přenosech na vlastní internetové TV Tipsport nebo na obřích informačních kostkách visících pod stropem na zimních stadionech.


Přátelství
Soutěže

Tak takhle tedy ne!

Naše práce

Takhle tedy ne! Když rekonstruovat, tak pořádně! Pro Raiffeisen stavební spořitelnu jsme zpracovali netradiční kampaň, která podporuje úvěr na rekonstrukce – REKOpůjčka.

Agent

Naše práce

Naše nová kampaň si bere na mušku především mobilní bezpečnost. Ivan Trojan tak vyměnil svou oblíbenou školní výstroj za smoking a vybavil se navíc špičkovými technologiemi.

Lyžařský kurz

Naše práce

Zima se začíná hlásit o své slovo a na hory se snášejí první sněhové vločky. Je čas školních lyžařských kurzů, na který se vydá i naše třída se svým oblíbeným profesorem a vedoucím v jedné osobě, Radimem Pikešem