Škola

V nové kampani vystřídal naše oblíbené herce Lukáše a Vojtu neméně oblíbený český herec Ivan Trojan jako Radim Pikeš. Tomu jsme doslova na tělo ušili roli zarputilého tělocvikáře víceletého gymnázia, který se stará o své žáky a především usiluje o svou vysněnou lásku, učitelku společenských věd Kristínu Bokovou.

Pikeš působí na první pohled jako rádoby přísný učitel, ale v podstatě je to dobrák.

Jde mu o to, aby své ovečky naučil disciplíně, seznámil je s krásami různých sportů a sem tam přihodil k dobru pár rad do života.

Jeho eskapády sledujeme na chodbách školy, v tělocvičně, ve sborovně, v učitelském kabinetu, zkrátka všude, kam Pikeš vstoupí ve své tělocvikářské soupravě s píšťalkou.

Tato kampaň je konkrétně zaměřena na sportovní aplikace. Ve spojitosti s Olympijskými hrami v Sochi jsme našim klientům průběžně přinášeli Olympijskou aplikaci s výsledky z Olympiády, osobního trenéra Endomondo a nebo slevy na sportovní vybavení či televizi.


Kliky
Televize
Schůzka
Kráska
Řízek

Tak takhle tedy ne!

Naše práce

Takhle tedy ne! Když rekonstruovat, tak pořádně! Pro Raiffeisen stavební spořitelnu jsme zpracovali netradiční kampaň, která podporuje úvěr na rekonstrukce – REKOpůjčka.

Agent

Naše práce

Naše nová kampaň si bere na mušku především mobilní bezpečnost. Ivan Trojan tak vyměnil svou oblíbenou školní výstroj za smoking a vybavil se navíc špičkovými technologiemi.

Lyžařský kurz

Naše práce

Zima se začíná hlásit o své slovo a na hory se snášejí první sněhové vločky. Je čas školních lyžařských kurzů, na který se vydá i naše třída se svým oblíbeným profesorem a vedoucím v jedné osobě, Radimem Pikešem