Kampaň české Saatchi & Saatchi jde i na Slovensku, v Itálii, Švýcarsku, Rakousku a Polsku.

Coca-Cola jde se značkou Kinley poprvé do televize. Spot z Česka běží i po Evropě.

„Svět je plný chutí. Objevte ho s Kinley.“ Tímto claimem představuje společnost Coca-Cola v nové kampani svoje ochucené toniky značky Kinley. Pětici příchutí komunikuje ve spojení s metropolemi z celého světa, které jsou pro ně typické. Vedle Londýna, který je charakteristický pro klasickou čirou variantu, jsou to také Bangkok, Stockholm, Havana a Buenos Aires.

Kreativní koncept kampaně navrhla agentura Saatchi & Saatchi ze skupiny Publicis Groupe, s níž společnost Coca-Cola v Česku dlouhodobě spolupracuje na komunikaci různých značek svého portfolia. Agentura vytvořila modulární spot, který umožňuje měnit flexibilně stopáž i zařazení jednotlivých příchutí a dá se proto snadno přizpůsobit specifikům různých trhů. Nápad určený původně pouze pro český a slovenský trh byl natolik úspěšný, že se ho Coca-Cola rozhodla převzít i pro další země. Česká kampaň tak poběží i v Itálii, Švýcarsku, Rakousku a Polsku.

 


Sbíráme Zlaté pecky a Effie

Novinky

Do naší sbírky přibyla další ocenění, na které jsme náležitě pyšní – za kampaně „Ve vašich službách“ pro klienta T-Mobile s Ivanem Trojanem v roli agenta. Aktuálně se můžeme pochlubit stříbrnou EFFIE za TV spot „Bezdrát“ a dvěma Zlatými peckami v kategorii TV spot za spoty „Ještěr“ a „Pec nám spadla“. Děkujeme a zůstáváme ve vašich službách!

Saatchi & Saatchi ve vašich službách

Novinky

S nejnovější kampaní pro T-Mobile přichází i nová mise pro Ivana Trojana jakožto supertajného agenta. Tentokrát je jeho úkolem vysvobodit spřátelenou agentku ze střeženého nepřátelského úkrytu. Výzkumné oddělení přidělí agentovi na pomoc nejnovější vychytávku- bezdrátový router Huawei. Jeho šéfová ještě dodá: Je to bomba! Náš agent si samozřejmě splete router s opravdovou bombou a doufá, že mu pomůže zbavit se všech zlosynů. A…

V Saatchi & Saatchi umějí dělat zázraky

Novinky

Simply do wonders. Tak zní claim nové kampaně, která vznikla v pražských Saatchi pro katarské OOREDOO. Hlavními hrdiny jsou Lionel Messi, tři malí fotbalisti a robotický míč na dálkové ovládání. Jak dopadl jejich vzájemný souboj můžete vidět zde:  http://youtu.be/95gep6bbCRE Režii měl Craig Gillespie v koprodukci MJZ/Savage Europe, postprodukce se dělala v pražských UPP pod vedením Honzy Malíře, natáčelo se a fotilo…